Vážení zákazníci,
avizovaná změna sortimentu dřevěných podlah MAGNUM je zde.

S velkou radostí Vám představujeme nový katalog dřevěných podlah MAGNUM a s tím i nový ceník.

Skladová kolekce podlah MAGNUM je složena ze 32 dekorů, které budou od 1.12.2014 skladem ve Vyškově (již se postupně vyrábí a naskladňuje).

Dovolte nám, abychom Vás informovali, že v rámci aktualizace dekorů vinylových dílců ARMSTRONG Scala vznikla nová kolekce materiálů Scala 100 a Scala 55.

Novou kolekci materiálů Scala 55/100 si můžete prohlédnout v katalogu.

V nové kolekci vinylových dílců Scala nyní najdete dekory zařazené do těchto skupin:

  • Wood
  • Stone
  • Structure
  • Metal
  • Unicore – pouze Scala 100
  • MaxPlank – pouze Scala 100

V obou kolekcích jsou u všech dekorů zkosené hrany.

OSMO je akční a přináší spoustu novinek

Buďte chytří a dávejte dřevu správný nátěr a správnou údržbu!

Rozšíření nabídky rozměrů - kromě nového zámkového spoje se rozšíří i nabídka rozměrů.

Uniclic Multifit je revoluční systém v pokládání vícevrstvých podlahovin. Se systémem Uniclic Multifit je téměř nemožné zámek špatně zavřít. Dílce nemají žádný prostor k posunu,protože pero dokonale zapadá do drážky. Výsledkem je dokonale rovná podlaha bez výškových rozdílů.

- až o 30% rychlejší pokládka
- dokonale rovná podlaha bez výškových rozdílů
- jednoduchá pokládka i v těžko dostupných místech (kolem rámů dveří, radiátorů...)

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás informovali, že od 3. března 2014 jsme rozšířili produktovou řadu FATRA o novinku na trhu podlahovinu IMPERIO. Díky technologii termostabilizace získala podlahovina Imperio některé vylepšené vlastnosti, jako např. vysoká rozměrová stálost bez použití skelného rouna, zvýšená tuhost a zlepšení tepelné roztažnosti.

O dalších výhodách a dekorech se dozvíte v produktovém listu v příloze nebo na ZDE.

Kontaktujte svého obchodního zástupce nebo navšivte jednu z našich středisek.

Společnost Realstep získala ocenění REALIZACE ROKU 2012

Časopis DOMO a portál www.profimag.cz předávali 11. října 2012 již po čtrnácté Ocenění roku v podlahářském oboru. Místem slavnostního vyhlášení výsledků byla restaurace Hergetova cihelna na pražské Malé Straně, která poskytla nejen příjemné prostředí, ale i krásný výhled na Karlův most. Moderátorka Šárka Kubelková přivítala oceněné i čestné hosty a spolu se šéfredaktorkou časopisu DOMO Janou Komárkovou předala ocenění v kategoriích Realizace roku, Realizační firma roku, Prodejní centrum roku a Materiály a technologie roku 2012.

Naše společnost Realstep získala ocenění v kategorii Realizace roku 2012 za Pavilon akutní medicíny a centrální vstup Nemocnice v Karlových Varech, ve kterém v rámci realizace položila přes 7000 m2 PVC podlahových krytin na podlahu a přes 1000 m2 na stěny.

Pro kvalitní podlahy do 1 FLOOR

Přečtětě si článek na portálu TN.cz o specializované maloobchodní síti 1 FLOOR, do které je zařazena také naše prodejna Realstep. Můžete nás navštívit v naší vzorkové prodejně v Karlových Varech, Stará Kysibelská 15.